Стрий-Порт (Каталог сайтів Стрийщини)

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Додайте сайт
Форма входу
Повідомте друзів
Пошук
Хмарка тегів
громадські організації таксі школи зйомка Реклама Магазин готель ресторан медицина вікна гаражні ворота двері Відео училища відпочинок велосипед спорт весілля ведучий корпоратив тамада
Друзі сайту
Контраст - друк поліграфії, розповсюдження реклами Взяти код кнопки сайту
Підтримайте сайт!
Ҝ Заплатити
карбованцями

Стрий-Порт - це перший систематизований каталог сайтів Стрийщини. Оскільки на Інтернет-просторах вже існує достатньо великий масив сайтів Стрийщини (на момент написання цих рядків, до каталогу вже внесено 66 сайтів), очевидною стала потреба в їх систематизації. Відтепер, щоб вийти на будь-який стрийський сайт, немає необхідності довго і вперто шукати його в "Гуглах", "Яндексах" і т.п. (особливо, враховуючи те, що деякі сайти або не індексуються цими пошуковиками, або ж відповідні сайти виводяться в пошуку далеко не на перших місцях). Замість цього наберіть у пошуковику "стрийпорт"  (можна і "каталог сайтів стрийщини") і на першому місці побачите наш сайт. Або просто наберіть: stryiport.at.ua в адресному рядку Вашого броузера (Інтернет-експлорера, Опері, Фаєрфоксі чи ін.) - і Ви майже гарантовано знайдете сайт, який Вас цікавить (якщо він, звісно, взагалі існує в природі).

Сайти систематизовані по категоріях. Якщо Ви бажаєте переглянути інформацію одразу про всі сайти Стрийщини - оберіть категорію "Всі сайти" (остання в списку категорій). Для того, щоб повернутися до списку категорій перейдіть на "Головну сторінку" в меню сайту.

А, можливо, Вам відомо про якийсь стрийський сайт, що ще не внесений в цей каталог? Доповніть його! Якщо бажаєте отримати більше інформації, щодо додавання сайту, редагування інформації про Ваш сайт і т.п. - перейдіть за цим посиланням.