Стрий-Порт (Каталог сайтів Стрийщини)

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Додайте сайт
Форма входу
Повідомте друзів
Пошук
Хмарка тегів
громадські організації таксі школи зйомка Реклама Магазин готель ресторан медицина вікна гаражні ворота двері Відео училища відпочинок велосипед спорт весілля ведучий корпоратив тамада
Друзі сайту
Контраст - друк поліграфії, розповсюдження реклами Взяти код кнопки сайту
Підтримайте сайт!
Ҝ Заплатити
карбованцями
Головна » FAQ [ Додати питання ]


Будь - хто. Для цього навіть не потрібно проходити реєстрацію на сайті. Тобто додавати матеріал можуть навіть гості.
Але бажано все ж зареєструватися - тоді Ви зможете редагувати доданий Вами матеріал, Вам не буде заважати реклама. Будь-який матеріал проходить премодерацію (надто багато розвелося спамерів, які намагаються помістити в цей каталог матеріали, що не мають стосунку до Стрийщини). Премодерація полягає в тому, що доданий матеріал не одразу з'являється на сайті, а тільки після перевірки модератором. Окрім того, не виключено, що гостям, з часом, буде відмовлено у праві додавати матеріали. Якщо доданий  сайт не буде мати стосунку до Стрийщини - його видалять без всяких додаткових повідомлень, попереджень і т.п!

Для цього слід перейти на "Головну сторінку" (тобто в "Каталог сайтів"). Зправа вгорі, під шапкою сайту, Ви побачите посилання [ Додати сайт ]. Клікніть на ньому (можете клікнути навіть тут) і Ви потрапите на сторінку додавання сайтів. Спершу оберіть категорію, до якої відноситься сайт, який Ви хочете додати (натиснувши на стрілочку вниз, оберіть її з випадаючого меню). В "Назві сайту" напишіть заголовок, під яким відвідувачі сайту будуть бачити Ваш сайт. При виборі цієї назви слід враховувати наступне. Не варто починати назву зі слів "Сайт такий-то ...". Перше слово має відображати його сутність, щоб при сортуванні назв сайту по алфавіту, його можна було по цьому слову відшукати (а не всі на букву "С"). В "Посиланні на сайт" скопіюйте і вставте з адресного рядка Вашого броузера (коли Ви переглядаєте Ваш сайт в Інтернет-експлорері, Мозиллі, Опері і т.д.) урл-посилання на Ваш сайт (виду http://......). В "Описі сайту" опишіть ширше, про що цей сайт і чим він цікавий. Опис сайту має бути українською!!! Сайти описані іншими мовами будуть видалятися!
В полі "Зображення" Ви можете обрати зображення на Вашому ПК (натиснувши кнопку "Обзор"), яке буде з'являтися в біля опису Вашого сайту. Зверніть увагу! Після завантаження цього зображення, на самому початку в  "Описі сайту" слід вставити код: $IMAGE1-left$
тільки тоді Ваше зображення буде з'являтися в належному місці. В полі "Повне ім'я" введіть ім'я, під яким відвідувачі сайту будуть бачити автора матеріалу. Тисність кнопку "Додати" - і Ваш матеріал незабаром з'явиться на сайті.

В першу чергу слід заначити, що даний сайт відноситься до uNet - спільноти. Тобто, якщо Ви десь вже реєструвалися в uNet - спільноті, спеціально реєструватися ще на цьому сайті немає жодної потреби. Ви можете зайти на нього під тим же логіном і паролем. І якщо не реєструвалися - немає значення на якому з сайтів uNet - спільноти Ви зареєструєтеся, щоб входити на цей сайт. Тож, щоб не повторюватися і не займати тут надмір місця на опис процесу реєстрації, ми рекомендуємо Вам перейти на сайт СОГ "Новий Стрий" за посиланням: http://novyi-stryi.at.ua/index/jak_reestruvatisja/0-6 та зареєструватися там. Опис процесу реєстрації там поданий найдоступніше і найповніше. Після реєстрації там, знову заходите до нас під тими ж логіном і паролем, вводите код безпеки - і Ви вже зареєстровані і на нашому сайті.


Якщо Ви розмістили Ваш матеріал як гість, редагувати його Ви не зможете. Дивіться відповідь на питання "Як чинити, коли матеріал вже додав хтось інший". Якщо Ви зареєстровані на нашому сайті та додали матеріал під своїм логіном, це можливо. Авторизуйтесь на нашому сайті (увійдіть під своїм логіном і паролем), знайдіть сайт, який Ви додавали. Зправа угорі матеріалу, який ви додали, Ви можете зауважити три піктограмки (вони відсутні на інших матеріалах). Трапляються випадки, коли їх не видно, а натомість видно лише малесенький жовтий трикутничок у вузенькому білому стовпчику. Натисніть на нього, і вони з'являться (цей трикутничок приховує/виводить панельку управління матеріалом). Ці три піктограмки означають наступне (зліва - направо, якщо Ви наведете на відповідну піктограмку курсор - з'явиться підказка): 
жовтенький стікер - теги матеріалу: якщо не знаєте, що це таке, краще не чіпайте;
синій олівчик - редагування матеріалу: це якраз те, що нам потрібно, натискайте;
червоний хрестик - видалити матеріал: якщо натисните, Ваш матеріал видалиться безповоротньо.
Натиснувши на синій олівчик Ви потрапляєте на сторінку редагування матеріалу. Далі все так само, як описано у відповіді на питання "Як додавати сайт до каталогу?" з наступними відмінностями. Заново все вводити не треба, якщо Ви це зробили вірно. Можете просто щось підправити. Якщо зображення вже додано раніше, натиснувши на букву [i] у відповідному полі Ви можете його переглянути. Ви можете його видалити, поставивши галочку у відповідному полі, або ж замінити, клікнувши на [ Змінити ]. Натиснувши на кнопці "Зберегти" Ви зафіксуєте внесені правки.Якщо матеріал вже розміщений не Вами, а Ви бажаєте змінити (доповнити) опис сайту, поставити привабливіше зображення і т.п. для такого трафунку існують 2 способи.
Перший. Обов'язково реєструєтеся на сайті. Через меню сайту "Лист адміністрації" пишете нам листа наступного змісту: "Я є власником такого-то сайту і бажаю самостійно керувати матеріалом про нього. Логін, під яким я зареєстрований на Вашому сайті такий-то. Мій контактний телефон такий-то". У відповідних полях листа заповняєте всю необхідну інформацію. За якийсь час ми передамо вам всі права на матеріал, ніби Ви самі його розмістили.
Другий. Ви самостійно одразу додаєте свій матеріал, так, як бажаєте його бачити. Однак, посилання на свій сайт маєте дате трошки відмінніше, ніж вже наведене (на якусь іншу сторінку свого сайту, потім поправите належним чином), інакше матеріал не з'явиться на сайті і Ви не зможете його редагувати. Знову ж, пишете нам листа:  "Я є власником такого-то сайту і бажаю самостійно керувати матеріалом про нього. Мій контактний телефон такий-то. Матеріал вже додано, прошу видалити попередній матеріал."
Скоріше всього, ми навіть не будемо контактувати з Вами, а просто виконаємо Ваше прохання. Контакти необхідні для випадку, коли виникне конфлікт і права на сайт заявлять кілька осіб.
До будь якого матеріалу можна додати і подивитися коментарі. Але більшості вони залишаться невидимими. Для цього слід перейти безпосередньо на сторінку матеріалу. А це здійснюється через "хмарку тегів", пошук або через посилання "Деталі" під кожним матеріалом.

Зліва, в колонці "Друзі сайту", Ви можете побачити наш банер. Клікніть на ньому, а далі все зрозумієте...