Стрий-Порт (Каталог сайтів Стрийщини)

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Додайте сайт
Форма входу
Повідомте друзів
Пошук
Хмарка тегів
громадські організації таксі школи зйомка Реклама Магазин готель ресторан медицина вікна гаражні ворота двері Відео училища відпочинок велосипед спорт весілля ведучий корпоратив тамада
Друзі сайту
Контраст - друк поліграфії, розповсюдження реклами Взяти код кнопки сайту
Підтримайте сайт!
Ҝ Заплатити
карбованцями
Головна » Каталог сайтів » Суспільство і політика [ Додати сайт ]

Новий Стрий СГО
Пряме посилання на сайт: http://novyi-stryi.at.ua/ 12.04.2011, 23:29
Сайт Спілки громадських організацій "Новий Стрий"
Переходів: 1145 | Додав: kopen | Рейтинг: 3.3/3 | Теги: громадські організації
| Переглядів: 949
Всього коментарів: 2
2 oleksandr_zorin  
1
Відповідно розпорядженню Стрийського міського голови від 24.06.2011 р. № 110 та підтвердженню виконкому Стрийської міської ради Львівської області від 25.06.2011 р. № 3.23/1259 спілку громадських організацій "Новий Стрий" ЛЕГАЛІЗОВАНО, ПРО ЩО ВНЕСЕНО ЗАПИС ДО ЖУРНАЛУ ОБ'ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН ЗА № 235 ВІД 24.06.2011 РОКУ.

1 ZOS  
1
Спілка громадських організацій "Новий Стрий" - це коло легітимованих міських громадських об'єднань. Ідея її створення полягає в бажанні сприяти зусиллям стриян, які хочуть якісного покращення життя в рідному місті. Спілчани у майбутньому бачать Стрий таким, в якому хотілося б жити. Насамперед, це збереження екологічної чистоти довкілля, якісна освіта та виховання в навчальних закладах, розвиток бізнесу, створення умов для реалізації потенціалу молоді в її майбутньому житті. Народна мудрість стверджує: "Де народився - там і згодився". Однак успіх прийде, якщо громада, молодь будуть мріяти та СПІЛЬНО працювати на розбудову Стрия європейського за формою, рідного за змістом.
То ж в добру путь, "Новий Стрий"!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]